Martin Kollár: Zápas se nehodnotí lehce

SK SIKO Čimelice – SK Jankov 6:1 (4:0) / 15. kolo KP 2020/2021

Po úvodních třech výhrách přišlo silně nepovedené středeční střetnutí v Čimelicích, kde Jankov utrpěl debakl 1:6. Co se předvedeného výkonu týče byl světlou výjimkou středopolař Martin Kollár, který jako jediný snesl přísnější měřítko a coby jeden z nejzkušenějších hráčů toto mizerné vystoupení spolu s trenérem zhodnotil.

OHLASY:

Petr Kadlec, trenér SK Jankov: “Náš špatný vstup do utkání určil celkový ráz příštích devadesáti minut. Domácí na nás nastoupili velmi aktivně a po třinácti minutách jsme prohrávali už o dvě branky. V tomto utkání jsme nebyli vůbec důstojným soupeřem a na naší hře nelze hledat jakákoliv pozitiva. Jednoduše se tentokrát nebylo čeho chytit. Domácí si utkání užili a s přehledem došli k vítězství.”

Martin Kollár, hráč SK Jankov: “Zápas se hodnotí lehce a snadno. Když po deseti minutách prohráváte 2:0 a ve 30.minutě 4:0 a soupeři připravíte svými chybami další minimálně tři šance, tak na úspěch pomýšlet nemůžete. Ve druhém poločase se nic nezměnilo a vysoko jsme prohráli zaslouženě. Věřím, že to v nás nenechá negativní náladu a fanouškům se omluvíme v neděli domácí výhrou.”

SESTŘIH: