Vojta Bürger: Důležité tři body, bohužel na nějakou dobu poslední

SK Jankov – TJ Jiskra Třeboň 1:0 (0:0) / 8. kolo KP 2020/2021

Vojta Bürger se po prvním kole, kdy Jankov zdolal Olešník, podrobil operaci třísel. Po následné rehabilitaci se vrátil a stihl odehrát další tři zápasy, ve kterých nepoznal hořkost porážky. Při výhrách na Rudolfově a naposledy s Třeboní vedl tým navíc coby kapitán. A právě těsnou výhru 1:0 nad Jiskrou Třeboň společně s trenérem Petrem Kadlecem okomentoval.

OHLASY:

Petr Kadlec, trenér SK Jankov: „Chtěli jsem v domácím prostředí potvrdit vítězství z předchozího utkání a do nucené pauzy jít s určitým klidem, ale zároveň jsme si také byli vědomi kvalit soupeře, kterému se v jeho posledním utkání velmi dařilo. Vyrovnaný první poločas nabídl po jedné velké šanci na obou stranách, ale ke změně skóre nedošlo. Do druhého poločasu jsme nevstoupili dobře, naše hra byla plná nepřesností a zbrklosti. Z křečovitého výkonu nás vysvobodila vedoucí branka, které jsme dosáhli z pěkně trefeného přímého kopu. Poté jsme ožili a naše hra se zvedla. Měli jsme i šance na to, abychom vývoj utkání pojistili další brankou, ale hostujícího brankáře se nám již nepodařilo překonat. Hosté v závěru hrozili zejména ze standardních situací, které jsme dokázali ubránit.”

Vojta Bürger, hráč SK Jankov: „Třeboň má mladý a běhavý tým, na což jsme byli připraveni, ale až na pár standardek jsme je do nějaké větší šance nepustili. Škoda jen našich neproměněných šancí, hlavně těch breakových. Důležité tři body, bohužel teď na nějakou dobu poslední. Snad se zase brzy vše vrátí k normálu.“

SESTŘIH: