TJ Sokol Myslkovice – SK Jankov “B” 4:2 (2:0)

Ani na třetí pokus se jankovsko-dubenská rezerva nedočkala na zimním turnaji ve Staré Hlíně kýženého vítězství. Po dvou soupeřích z I.B třídy byl svěřencům trenéra Martina Kročáka v posledním duelu základní skupiny vedoucí tým táborského okresního přeboru – TJ Sokol Myslkovice. Silně improvizovaná sestava se zkušenými pendly Kupkou a Fajtlem pomýšlela na vítězství, jenže soupeř potvrdil skvělou produktivitu. Dokázal využít v podstatě vše, co si vytvořil, kdežto fotbalisté Jankova, přestože neodehráli špatné utkání, dokázali skórovat pouze dvakrát. V konečné tabulce této základní skupiny skončily Myslkovice druhé za vedoucím Boršovem, třetí příčka patří našim barvám. O konečné 5-6. místo čeká “Benfiku” v neděli souboj s Dobrou Vodou.

TJ Sokol Myslkovice – SK Jankov “B” 4:2 (2:0)

Branky Jankova: Michal Ježek, Lukáš Fajtl

Sestava Jankova: Brůha – Kupka, Lukač, Simandl, Cícha – Vokurka, Bohoněk, Maxa, Fajtl, Ježek – Prediger. Střídali Fousek, Černý, Beníšek, Kocián.

Hodnocení trenéra Martina Kročáka: “Poslední zápas ve skupině Regent Cupu jsme sehráli proti týmu Myslkovic. Začátek zápasu byl v dobrém tempu, dařila se nám kombinační hra a vytvořili jsme si několik šancí. Po krásné střele Ježka, která orazítkovala břevno, přišla naše ztráta ve středu hřiště a samostatný únik soupeřovo útočníka, který šel z půlky hřiště sám na brankáře Brůhu a šanci proměnil. Podobná situace se opakovala ještě jednou. Po špatné rozehrávce od našich obránců přišla druhá branka a takto skončil i první poločas. Do druhé půle jsme udělali několik změn v sestavě se záměrem zápas otočit v nás prospěch. Bohužel z první šance soupeře v druhém poločase jsme dostali třetí branku. Kluky to ale nepoložilo a během pěti minut se nám po brankách Ježka a Fajtla podařilo zkorigovat stav utkání na 2:3. Soupeři začali docházet síly a po zbytek zápasu pouze nakopávali dlouhé míče a z jedné této situace po odraženém míči vstřelili čtvrtou branku, která byla poslední a stanovila konečný  výsledek 4:2. V zápase nás soupeř nepřehrával, ale byl schopný potrestat všechny naše chyby. V naší hře bylo několik hezkých kombinací i individuálních akcí, ale na vítězství to nestačilo. V základní skupině jsme obsadili celkové třetí místo a v utkání o 5-6 místo nás čeká tým z Dobré Vody u Českých Budějovic.”

Konečná tabulka základní skupiny:

PořadíMužstvoVýhraRemízaProhraSkóreBody
1.FK Boršov nad Vltavou21011:37
2.TJ Sokol Myslkovice2106:37
3.SK Jankov “B” / Sokol Dubné0128:151
4.TJ Sokol Olešnice0124:81