FK Olympie Týn nad Vltavou vs. SK Jankov 7:0 (3:0)

Datum Čas Liga Sezóna Celkový čas Kolo
1. 10. 2022 16:00 Krajský přebor 2022/2023 90' 9

FK Olympie Týn nad Vltavou347
SK Jankov000

Sobotní propršené odpoledne Jankovu nesedlo. Na pěkně připraveném trávníku v Týně drželi zelenobílí krok s domácím týmem zhruba prvních pětadvacet minut. Poté inkasovali do konce prvního poločasu tři branky a bylo rozhodnuto. Hned po změně stran inkasovali počtvrté a pak už bylo jen otázkou, jaký příděl si na cestu domů odvezou. Nakonec z toho byla sedmička, celkově už Jankovští inkasovali v sezóně třicet branek.

22. minuta: Z vyrovnaného průběhu přišlo první vážnější ohrožení jedné z branek. Dumbrovského střelu Melicher vyrazil.

26. minuta: Odkop od jankovské branky domácí zachytili, Dvořákem podnikli útok na pravé straně, zpětná přihrávka našla za hranicí šestnáctky Dominika Dumbrovského, jehož střelu z první mírně tečoval Fajtl a balón skončil v síti – 1:0.

34. minuta: Po Vařilově dlouhém pasu na pravé straně přišlo Kollárovo zaváhání, míče se zmocnil Lukáš Maxa a z úhlu navýšil domácí vedení – 2:0.

40. minuta: Maxa připravil tutovku pro Dumbrovského, ten branku z malého vápna trestuhodně přestřeluje.

41. minuta: akci středem hřiště potáhl Dobal, jeho technické zakončení končí na tyči. Odražený balón uklízí tvrdou dělovkou do branky Jan Meidl – 3:0.

45. minuta: Střelu Račáka se snaží efektně usměrnit do branky Maxa, Melicher reflexivně chytá.

48. minuta: K přímému kopu z dobré pozice se postavil Vladimír Dobal. Přes zeď zamířil k bližší tyči, a ačkoliv si Melicher na míč sáhl, v cestě do branky mu nezabránil – 4:0.

49. minuta: Technická střela hostujícího Bürgera končí na břevně.

67. minuta: Poměrně slušná šance Jankova. Dvakrát to z dobrých pozic zkouší Jirkovský, dvakrát míč zablokovala domácí obrana.

68. minuta: V podstatě z protiútoku se do střelecké pozice dostal Petr Dvořák a střelou na vzdálenější tyč skóruje – 5:0.

71. minuta: Meidlův rohový kop se šťastně odráží k nohám kapitána Pavla Vařila, který balón nekompromisně napaluje zblízka do branky – 6:0.

73. minuta: Borovka na levé straně přichází o míč, následně se v pokutovém území dostává k míči Dominik Dumbrovský, jehož první střelu Melicher vyrazil, avšak na dorážku pohotového Dumbrovského už byl krátký – 7:0.

84. minuta: Po akci dvou střídajících mladíků Strády a J.Píšy končí zakončení druhého jmenovaného na tyči. Tam mu pomohl i konečky prstů gólman Vachuta.

FK Olympie Týn nad Vltavou – SK Jankov 7:0 (3:0)

Branky: 26. a 73. Dumbrovský, 34. Maxa, 41. Meidl, 48. Dobal, 68. Dvořák, 71. Vařil

ŽK 0:1 (Bürger)

Střely na branku: 10:3

Střely mimo: 6:3