SK Jankov “B” vs SK Jankov “A” 0:3 (0:1)

SK Jankov “B” vs SK Jankov “A” 0:3 (0:1)

vs

Podrobnosti

Datum Čas Celkový čas
24. 5. 2021 18:00 90'

Výsledky

Klub1. poločas2. poločasSkóre
SK Jankov – B000
SK Jankov123

Po sedmiměsíční odmlce jsme mohli vidět fotbalisty Jankova v akci při fotbalovém utkání. A to hned oba týmy dospělých, v jeden čas, na jednom hřišti.. V jakémsi modelovém střetnutí se totiž “A” – tým utkal v pondělí v podvečer na hřišti v Dubném s jankovsko-dubenskou “Benfikou”. Výhru si nakonec dle předpokladů připsalo první mužstvo, ovšem výsledek se čekal výraznější.

“B” – tým posílen o dvě bývalé opory Jankova Sedlice s Popelkou nezačal příliš dobře. Již ve 3. minutě přišla chyba v obraně, kterou využil Mizera, jenž připravil balón do tisíciprocentní příležitosti Hüttnerovi, ale ten sám před prázdnou brankou sedmimetrový prostor trestuhodně minul. Z velkého tlaku hostů vzešel první gól ve 13. minutě, kdy Hüttner vysunul Mizeru, ten nesobecky už podruhé připravil velice jednoduchou pozici pro svého spoluhráče, jmenovitě Martina Lovičku, který prázdnou branku trefit dokázal – 0:1. Tým z krajského přeboru toho z okresního v poli viditelně přehrával, ale další šance dlouho nedokázal proměňovat. Dvě dobré příležitosti v gólové vyústění nezužitkoval Prenner. V prvním případě vyprášil rukavice gólmana Mádla, v tom druhém zacílil nepřesně. Druhou gólovku v zápase zazdil Hüttner ve 28. minutě, kdy ho za obranou krásným pasem našel Honner, avšak technickému středopolaři nebylo přáno a pokusem o lob Mádla z toho bylo přelobování celé branky. Před poločasem předvedl úspěšnou akci na levé straně Bürger, po jeho centru zakončoval doprostřed branky Hüttner, Mádl byl pozorný. A v úplném závěru prvního poločasu vyslal pěknou tvrdou střelu ze své pravačky Beránek, míč rozezvučel břevno. “B” – tým v úvodním dějství vystrašil Komárka pouze Sedlicovým pokusem, přesto mohl být s poločasovým skóre spokojen.

Taktéž druhá půle začala drtivým tlakem “áčka” a obrovskou možností na navýšení výsledku. Ve 47. minutě pěkným obloučkem našel Kollár v pokutovém území Voráčka, ten byl sám před Mádlem, ale mladého nadějného gólmana, jenž se blýskl skvělým zákrokem, nepřekonal. V 55. minutě po povedené kombinační akci zakončil střelecký pokus Klíma do tyče. O chvíli později Bürger prostrčil do ulice míč na Klímu, jenž opět ztroskotal na výborném Mádlovi. Skóre doznalo změny v 61. minutě, kdy se dočkal zasloužené odměny nejaktivnější hráč z výběru trenéra Petra Kadlece. Pavel Mizera si vypracoval střeleckou pozici a z dvaadvaceti metrů zamířil přesně k tyči – 0:2. Z velkého tlaku se domácí snažili podnikat sporadické protiútoky, ale žádný z nich nedotáhli do zdárného konce. Přestože držení míče bylo v jednoznačné moci hostů, většího gólového rozdílu se přítomní fanoušci nedočkali. Především proto, že hráči “A” – týmu své šance zahazovali jako na běžícím pásu. Po pěkné akci Prennera a Bürgera neuspěl Klíma. Tentýž hráč poté ještě svou střelou otřel balón o břevno. V 79. minutě se krásně na pravé straně uvolnil Lovička, předložil míč do obrovské šance Loškovi, ale ten jej napálil opět pouze do břevna. Branková konstrukce za Mádlem zvonila v utkání celkem čtyřikrát. Konečnou podobu výsledku dal po Klímově vysunutí v 83. minutě Pavel Mizera, který v zakončení zachoval klidnou hlavu a korunoval tím svůj aktivní a poměrně povedený výkon – 0:3.

 

SK Jankov “B” – SK Jankov “A” 0:3 (0:1)

 

Branky: 13. Lovička, 61. a 83. Mizera

Bez ŽK

Diváci: 50

Rozhodčí: Hučík Marek

 

Sestavy:

SK Jankov “B”:

I. poločas: Mádl – Janeček, Černý, Popelka, Pšenička – Kocian, Maxa O., Sedlic, Rut, Šindelář D. – Šejnoha

II. poločas: Mádl – Kotnauer, Popelka, Simandl, Kysela – Vokurka, Beníšek, Jirkovský D., Maurer, Stráda – Prediger

 

SK Jankov “A”:

I. poločas: Komárek – Jirkovský V., Honner, Lošek, Bürger – Lovička, Kroneisl, Hüttner, Beránek – Mizera, Prenner

II. poločas: Hučík – Fajtl, Kroneisl, Prenner, Beránek – Bürger, Voráček, Kollár, Klíma – Lošek, Mizera

SK Jankov

2Václav Jirkovský Obránce
3Lukáš Voráček Záložník
4Marek Kroneisl Záložník
5Martin Hüttner Záložník
6Petr Klíma Záložník
8Martin Kollár Záložník
9Martin Lovička Záložník 13'
11Pavel Beránek Obránce
12František Lošek Obránce
14Lukáš Fajtl Obránce
16Vojtěch Bürger Záložník
19Pavel Mizera Útočník 61', 83'
20Jan Honner Obránce
23Michal Hučík Brankář
31Jan Komárek Brankář

Hřiště

hřiště Dubné
Dubné, okres České Budějovice, Jihočeský kraj, Jihozápad, Česko

Galerie zápasu