Memoriál F. Kočera, M. Zvánovce a B. Velíška v Lipí

V sobotu 10.8.2024 si nově složený tým mladšího dorostu SK Jankov / Sokol Lipí odbyl zápasovou premiéru. Sice trochu netradiční, ovšem kluci si na turnaji v malé kopané v Lipí dokázali, že by jim to mohlo společně klapat velmi dobře. Ve třech zápasech hraných na 1 x 25 minut sice žádný bod nezískali, ovšem je třeba zmínit, že jejich protivníky byla mužstva dospělých. I tak se mužstvo trenéra Petra Kadlece rozhodně neztratilo a svými výkony potěšilo početné obecenstvo, které kluky dorazilo podpořit. První duel s FC Bajzovka byl trochu rozháraný, bylo vidět, že si kluci zvykali s prostředím i se svými spoluhráči. Druhé utkání proti domácímu týmu byl z naší strany mnohem povedenější. Kluci si vytvořili řadu šancí, které bohužel zahazovali. O výsledku za stavu 2:2 rozhodl gól soupeře v poslední minutě. V závěrečném vystoupení proti nejlepšímu týmu na turnaji přineslo brankové hody a velmi slušnou podívanou. A byť skončil výhrou Mokrého, za předvedený výkon zaslouží mladíci velkou pochvalu! Již klasickou přípravu, na velkém hřišti se stejně starými vrstevníky, odehraje SK Jankov / Sokol Lipí ve středu 14.8., kdy od 17:00 hodin opět v Lipí změří síly s Novou Vsí. Sobotní memoriál F. Kočera, M. Zvánovce a B. Velíška ovládla TJ Mokré.