Mistrovské zápasy

Archiv minulých sezón

OKRESNÍ PŘEBOR 2023 / 2024

KoloDatumZápasVýsledek
1. kolo19.08.2023SK Jankov “B” / Dubné – SK Rudolfov “B”7:1 (3:1)report
2. kolo26.08.2023TJ Sokol ŽabovřeskySK Jankov “B” / Dubné2:3 (0:3)report
3. kolo02.09.2023SK Jankov “B” / Dubné – Slovan Černý Dub2:6 (0:6)report
4. kolo09.09.2023SK Jankov “B” / Dubné – SK Sedlec7:0 (3:0)report
5. kolo16.09.2023TJ Nová Ves u ČB SK Jankov “B” / Dubné0:3 (0:1)report
6. kolo23.09.2023SK Jankov “B” / Dubné TJ Calofrig Borovany3:0 (2:0)report
7. kolo01.10.2023Loko ČB “B”SK Jankov “B” / Dubné3:2 (1:1)report
8. kolo07.10.2023SK Jankov “B” / Dubné – TJ Slavoj Srubec3:0 (1:0)report
9. kolo14.10.2023Dolní Bukovsko – SK Jankov “B” / Dubné4:1 (3:1)report
10. kolo21.10.2023SK Jankov “B” / Dubné VOLNO
11. kolo28.10.2023TJ Dříteň – SK Jankov “B” / Dubné1:3 (1:1)report
12. kolo04.11.2023SK Jankov “B” / DubnéTJ Sokol Římov7:0 (1:0)report
13. kolo11.11.2023TJ Sokol Kamenná – SK Jankov “B” / Dubné1:3 (1:1)report
15. kolo23.03.2024SK Jankov “B” / Dubné – TJ Sokol Žabovřesky4:1 (0:1)report
16. kolo31.03.2024Slovan Černý Dub – SK Jankov “B” / Dubné1:4 (0:1)report
17. kolo06.04.2024SK Sedlec – SK Jankov “B” / Dubné3:3 (2:1)report
18. kolo13.04.2024SK Jankov “B” / Dubné – TJ Nová Ves u ČB17:00
19. kolo20.04.2024TJ Calofrig Borovany – SK Jankov “B” / Dubné17:00
20. kolo27.04.2024SK Jankov “B” / Dubné – Loko ČB “B”10:00
21. kolo04.05.2024TJ Slavoj Srubec – SK Jankov “B” / Dubné17:00
22. kolo11.05.2024SK Jankov “B” / Dubné – TJ Dříteň17:00
23. kolo19.05.2024SK Jankov “B” / Dubné VOLNO
24. kolo25.05.2024SK Jankov “B” / Dubné – Dolní Bukovsko10:00
25. kolo01.06.2024TJ Sokol Římov – SK Jankov “B” / Dubné17:00
26. kolo08.06.2024SK Jankov “B” / Dubné – TJ Sokol Kamenná17:00
14. kolo16.06.2024SK Rudolfov “B” – SK Jankov “B” / Dubné17:00

Aktuální tabulka:

PořadíMužstvoPočet zápasůVýhraRemízaProhraSkóreBody
1.SK Jankov “B” / Sokol Dubné15111355:2334
2.Slovan Černý Dub14103156:1733
3.TJ Slavoj Srubec1483336:2027
4.TJ Dříteň1481537:2225
5.TJ Sokol Žabovřesky1581625:3025
6.SK Rudolfov “B”1571728:3522
7.Dolní Bukovsko1562734:3420
8.Loko ČB “B”1553730:4518
9.SK Sedlec1544729:4516
10.Sokol Kamenná1535726:2914
11.TJ Borovany1534819:3213
12.Sokol Římov1534817:4513
13.TJ Nová Ves1524917:3210

Tabulka střelců SK Jankov “B” / Sokol Dubné:

PořadíJménoPočet branek
1Matěj Prediger10
2-3Jakub Beníšek7
2-3Dominik Šindelář7
4-5Matěj Sklář5
4-5Petr Stráda5
6-7Marek Kocian3
6-7Tomáš Troup3
8-10Tomáš Cícha2
8-10Jan Honner2
8-10Tomáš Hütter2
11-17Josef Bohoněk1
11-17František Fousek1
11-17Jakub Vokurka1
11-17Pavel Hájek1
11-17Vojtěch Bürger1
11-17Jan Šindelář1
11-17Martin Hüttner1

* SK Zliv se týden před začátkem soutěže z ročníku 2023/2024 odhlásila.