Mistrovské zápasy

Archiv minulých sezón

OKRESNÍ PŘEBOR 2021 / 2022

Před startem jarní části se ze soutěže odhlásil tým FK Olešník “B”. Proto byly všechny jeho podzimní výsledky anulovány.

KoloDatumZápasVýsledekReport
1. kolo14.08.2021SK Zliv – SK Jankov “B” / Dubné3:3 (1:2)report
2. kolo21.08.2021SK Jankov “B” / Dubné – TJ Slavoj Srubec4:4 (1:0)
3. kolo28.08.2021FK Olešník “B” – SK Jankov “B” / Dubné0:8 (0:4)
4. kolo05.09.2021Hluboká nad Vlt. “B” – SK Jankov “B” / Dubné3:1 (1:0)
5. kolo12.09.2021SK Jankov “B” / Dubné – FK Borek1:2 (1:0)report
6. kolo18.09.2021TJ Sokol Římov – SK Jankov “B” / Dubné0:1 (0:1)
7. kolo25.09.2021SK Jankov “B” / Dubné – SK Rudolfov “B”4:2 (3:0)report
8. kolo02.10.2021SK Úsilné – SK Jankov “B” / Dubné3:2 (1:2)
9. kolo10.10.2021SK Jankov “B” / Dubné – TJ Sokol Žabovřesky0:1 (0:0)report
10. kolo16.10.2021Dobrá Voda – SK Jankov “B” / Dubné3:2 (1:0)
11. kolo24.10.2021SK Jankov “B” / Dubné – TJ Calofrig Borovany1:3 (0:1)
12. kolo30.10.2021TJ Nové Hrady – SK Jankov “B” / Dubné0:7 (0:3)report
13. kolo06.11.2021SK Jankov “B” / Dubné – Loko ČB “B”1:1 (0:1)
14. kolo27.03.2022SK Jankov “B” / Dubné – SK Zliv2:5 (2:3)report
15. kolo20.04.2022TJ Slavoj Srubec – SK Jankov “B” / Dubné0:1 (0:0)
16. kolo09.04.2022SK Jankov “B” / Dubné VOLNO
17. kolo16.04.2022SK Jankov “B” / Dubné – Hluboká nad Vlt. “B”1:3 (1:2)
18. kolo24.04.2022FK Borek – SK Jankov “B” / Dubné3:0 (1:0)
19. kolo30.04.2022SK Jankov “B” / Dubné – TJ Sokol Římov4:0 (2:0)
20. kolo07.05.2022SK Rudolfov “B” – SK Jankov “B” / Dubné2:5 (0:4)
21. kolo15.05.2022SK Jankov “B” / Dubné – SK Úsilné2:2 (0:0)
22. kolo21.05.2022TJ Sokol Žabovřesky – SK Jankov “B” / Dubné0:3 (0:2)
23. kolo28.05.2022SK Jankov “B” / Dubné – Dobrá Voda4:7 (1:3)
24. kolo04.06.2022TJ Calofrig Borovany – SK Jankov “B” / Dubné1:2 (1:0)
25. kolo12.06.2022SK Jankov “B” / Dubné – TJ Nové Hrady1:2 (0:1)
26. kolo19.06.2022Loko ČB “B” – SK Jankov “B” / Dubné0:3 (0:1)

Konečná tabulka:

PořadíMužstvoPočet zápasůVýhraRemízaProhraSkórePočet bodů
1.FK Borek24220289:1766
2.SK Zliv24203196:3563
3.Dobrá Voda24143780:4345
4.TJ Hluboká nad Vlt. “B”24143759:4545
5.TJ Borovany241121140:4335
6.TJ Sokol Žabovřesky24951036:4832
7.SK Jankov “B” / Sokol Dubné24941155:5031
8.Slavoj Srubec24911453:6828
9.Sokol Římov24831335:6027
10.Loko ČB “B”24721540:6223
11.SK Rudolfov “B”24631537:6921
12.SK Úsilné24531633:6518
13.Nové Hrady24441623:7116

Tabulka střelců SK Jankov “B” / Sokol Dubné:

PořadíJménoPočet branek
1Matěj Maurer14
2Matěj Prediger10
3Petr Stráda7
4Martin Benda6
5-6Jakub Beníšek4
5-6Daniel Kočer4
7Pavel Mizera3
8-13Martin Hüttner2
8-13Jan Janeček2
8-13Václav Maxa2
8-13Václav Jirkovský2
8-13Patrik Šejnoha2
8-13Lukáš Voráček2
14-16Marek Kocian1
14-16Pavel Beránek1
14-16Petr Klíma1