SK Jankov / Sokol Lipí – Vlachovo Březí / Husinec 9:0 (2:0)

Premiéra jako hrom! Úvodní zápas společného mladšího dorostu Jankova a Lipí v I.A třídě mladšího dorostu proti loňskému vítězi z Vlachova Březí/Husince vyšel domácímu celku na jedničku. Ve zbrusu nových dresech potěšili domácí v Precis aréně více než stovku zvědavých fanoušků fantastickým výkonem a především jednoznačnou výhrou 9:0. Závěrečná děkovačka byla na místě.

Mužstvo trenérů Petra Kadlece a Davida Hrubého si od začátku po pěkných akcích vytvářelo velice dobré šance a jen díky gólmanu Plachtovi v hostující brance se skóre během prvního poločasu nedostalo na větší, než dvoubrankový rozdíl. O premiérovou trefu nově složeného mužstva se postaral kapitán Matěj Šíma, na kterého o pět minut později po nádherné akci navázal z voleje zakončující Matyáš Hučík. Dva rychlé góly v úvodu druhého poločasu z kopaček Maksyma Semenikhina a Marka Dolejšího zápas defacto rozhodly a nic na tom nezměnilo ani vyloučení Marka Demčáka ve 48. minutě. Přesilovka hostujícího týmu nebyla vůbec znatelná, naopak. S chutí hrající Jankov/Lipí nadále diktoval tempo hry a přidával další góly. Druhou branku si připsal Marek Dolejší, jednou skóroval Adam Bláhovec, hattricku se dočkal i kanonýr Matěj Šíma a na konečných 9:0 uzavřel pět minut před koncem narozeninový oslavenec Maksym Semenikhin. Vysoká výhra a především předvedená hra musela potěšit všechny přítomné, kterým díky klukům a realizačnímu týmu nedělní oběd chutnal ještě o něco více. HOŠI, DĚKUJEME!

Branky: 21., 54. a 69. Šíma, 44. a 63. Dolejší, 42. a 75. Semenikhin, 26. Hučík, 65. Bláhovec

ŽK 0:3 (Rek, Předota, Jůzek)

ČK 1:0 (48. Demčák)