Datum Čas Liga Sezóna Celkový čas Kolo
23. 8. 2024 18:00 6. Liga, sk.A 2024/2025 90' 3

SK Jankov011
SK Čkyně156

Perfektně připravený trávník, natěšení fanoušci, nová posila v sestavě. Přesto byla nakonec v pátek večer v Jankově nálada pod psa. Od úvodních minut bylo jasně patrné, že Jankovští, kteří nastoupili do zápasu proti Čkyni s velice zkušenou posilou Stanislavem Legdanem na stoperu, nemají svůj den. Domácí chtěli odčinit prohru z Bavorova, leč na hřišti nepředvedli téměř nic. Po velmi špatném výkonu podlehli mužstvu z prachatického okresu ostudně 1:6.

Ve žlutém hrající hosté opanovali střed hřiště, kde zelenobílé od prvních minut přehrávali a vytvářeli si díky tomu značné množství střeleckých pokusů. Ve 12. minutě Jankov od úvodní inkasované branky zachránil Bürger, když střelu Bujoka zády vyrazil na roh. Nejaktivnějším hostujícím zakončovatelem byl středopolař Král. Ve 24. minutě svůj už třetí střelecký pokus v zápase namířil do břevna. Do zaslouženého vedení se Čkyně dostala čtyři minuty před pauzou. Obránce Hütter v pokusu odkopnout míč z vlastní šestnáctky balón trestuhodně netrefil a Antonín Bujok ho uklidil do branky – 0:1. Ani ve druhém poločasu se hra nikterak výrazně nezměnila. Aktivnější hosté předvedli v 50. minutě akci středem hřiště, Hrubý v pokutovém území fauloval Bujoka a nařízenou penaltu bezpečně proměnil Josef Král – 0:2. O pět minut později chyboval před vlastním vápnem Bohoněk, čehož využil Josef Král ke své druhé trefě – 0:3. V 69. minutě přišla akce na pravé straně, přihrávka do pokutového území, Sklář ve skluzu trefil vlastní tyč a odražený balón vrátil do sítě střídající Samuel Schettini, který byl v té době na trávníku zhruba tři minuty – 0:4. Chyby se dopustili i hosté, jmenovitě Mikeš, který špatnou zpětnou přihrávkou připravil šanci Petru Hajnému, jenž jí nepohrdl a vstřelil premiérovou branku od svého letního přestupu do Jankova – 1:4. Jenže zhruba za minutu na opačné straně hřiště přišel o míč ve vlastním vápně Bürger a Josef Král se mohl radovat z hattricku – 1:5. Poslední branka zápasu přišla v 84. minutě. Z levé strany centroval Kuta, Simandl hlavou míč pouze prodloužil na zadní tyč, kde jej do sítě uklidil nabíhající Tomáš Děd. Sečteno, podtrženo – 1:6.

SK Jankov – SK Čkyně 1:6 (0:1)

Branky: 71. Hajný – 41. Bujok, 50. (11), 55. a 72. Král, 69. Schettini, 84. Děd

ŽK 3:3 (Bohoněk, Hrubý, Bürger – Růžička, Děd, Schettini)

Střely na branku: 2:8

Střely mimo: 3:10