SK Jankov vs. Slavoj Hrdějovice 1:3 (0:1)

Datum Čas Celkový čas
3. 3. 2024 11:00 90'

SK Jankov011
Slavoj Hrdějovice123

První březnovou neděli sehráli Jankovští na umělce na Hluboké další zimní přípravné utkání, které se mužstvu trenéra Ladislava Táborského nepovedlo. S posledním týmem I.A třídy, sk.A, Slavojem Hrdějovice, prohráli 1:3. Na poločasové jednobrankové vedení soupeře zareagoval v úvodu druhého poločasu vyrovnávající trefou Matěj Votava, ovšem Hrdějovice dalšími přesnými zásahy získaly cenný skalp favorizovaného Jankova. Ten v zimě prohrál už třetí ze čtyř odehraných duelů.

SK Jankov – Slavoj Hrdějovice 1:3 (0:1)

Branka: 50. Votava