TJ Sokol Bavorov vs. SK Jankov 5:1 (1:0)

Datum Čas Liga Sezóna Celkový čas Kolo
17. 8. 2024 13:30 6. Liga, sk.A 2024/2025 90' 2

TJ Sokol Bavorov145
SK Jankov011

Fotbalisté Jankova po sestupu z nejvyšší krajské soutěže začali pouť v 6. lize na hřišti ambiciózního nováčka v Bavorově. Už skládání sestavy, respektive počítání absencí nevěstilo pro hosty nic dobrého. Do sestavy se například dostal i Martin Řezníček. Hned v 10. minutě přišla první rána, když chybu Kysely dokázal potrestat Varyš. V úvodu druhého poločasu byl faulován Aleš Hanzlík a sám faulovaný z penalty vyrovnal. Stejnou výhodu dostal i domácí Sokol, podruhé se radoval Jakub Varyš, a tentýž hráč v 71. minutě po individuální akci dokonal hattrick. V závěrečné pětiminutovce za již rozhodnutého stavu vypili Jankovští kalich hořkosti až do dna, když ještě dvakrát inkasovali a z Bavorova nakonec odjeli s debaklem 5:1.

TJ Sokol Bavorov – SK Jankov 5:1 (1:0)

Branky: 10., 54. (z pen.), a 71. Varyš, 85. Tomek, 89. Šuba – 47. Hanzlík z pen.

ŽK 2:4 (Tomek, Funda J. – Bürger, Řezníček, Kysela, Hajný)