TJ Sokol Kamenný Újezd vs. SK Jankov 2:1 (0:0)

Datum Čas Liga Sezóna Celkový čas Kolo
31. 8. 2024 17:00 6. Liga, sk.A 2024/2025 90' 4

TJ Sokol Kamenný Újezd022
SK Jankov011

Ani ve třetím utkání 6. ligy se Jankovští prvních bodů nedočkali. Nebyli daleko, po druhém gólu Petra Hajného v sezóně šli v 79. minutě v Kamenném Újezdu do vedení, ale totálně nezvládnutou poslední desetiminutovkou odjeli znovu s prázdnou. Domácí Sokol díky dvě gólům kapitána Rezka skóre otočil a připsal si první výhru v tomto ročníku.

Svou kvalitou se utkání do dějin výrazně nezapíše, přesto nabídlo řadu šancí a drama až do samotného konce. Již ve 4. minutě mělo po centru Strády dvoušanci hostující mužstvo. Ale ani hlavičkující Beníšek, ani dorážející Hanzlík domácího Bílýho v brance nepřekonali. Sokolu do první velké možnosti pomohl špatně rozehrávající Bürger, ovšem tutovku Lohonky bravurně zneškodnil veterán Hrubý. Další velkou příležitost měl Beníšek, ovšem i tentokrát se z úspěšného zákroku radoval domácí gólman. Své kvality musel předvést i o dvaadvacet let starší gólman Hrubý, který šest minut před pauzou vytěsnil na horní konstrukci branky tečovanou střelu Kotalíka. Ve druhém poločasu měl dlouho více ze hry i více gólových možností Jankov, jenže trápil se v koncovce. Kocianovu dělovku vyrazil Bílý, tutovku Hanzlíka po Sklářově centru zase za vteřinu dvanáct odvrátil jeden z obránců. Další tři přečíslení nedokázali zelenobílí zakončit díky své nekvalitě. Přesto se dočkali vedoucí branky, když jim k ní v 79. minutě pomohla dezorientace domácích stoperů a Petr Hajný jí potrestal druhou trefou v sezóně – 0:1. Jenže hned po rozehrávce rozjeli domácí útok po pravé straně a přízemní přihrávku napříč celým pokutovým územím na zadní tyči uklidil do sítě Michal Rezek – 1:1. Euforie v Kamenném Újezdu vypukla v 85. minutě, kdy hosté nedokázali odvrátit rohový kop dále než za pokutové území, kde napřáhl ke střele kapitán Michal Rezek a jeho dělovka skončila pod břevnem – 2:1. Hosté si další šance už vypracovat nedokázali, a tak i potřetí v ročníku odešli bez bodů.

TJ Sokol Kamenný Újezd – SK Jankov 2:1 (0:0)

Branky: 80. a 85. Rezek – 79. Hajný

ŽK 2:2 (Komberec, Rezek – Hanzlík, Bohoněk)