JOSKA TEAM vs. VENGLOŠ TEAM 6:8 (3:4)

Třetí výhra v řadě VENGLOŠ TEAMU

Letí to neuvěřitelně! Zimní exhibiční klání JOSKA TEAM versus VENGLOŠ TEAM má za sebou 19. ročník. V dříteňské hale se hrálo pohledné utkání, s krásnými, ale i krkolomnými momenty :-))). Oproti loňským pětadvaceti brankám jich letos bylo k vidění “pouhých” čtrnáct, ale i tak se bylo na co koukat. Ovšem jak už to při tomto setkání bývalých hráčů SKJ a kamarádů bývá, o výsledek úplně tak nejde, ačkoliv během zápasu hraného na 2 x 20 minut by jste to někdy nepoznali :-))). Motivace pro oba celky za vyrovnaného celkového skóre 8:8 byla jasná. Zvítězit, jít do vedení a zase rok se nad svým “rivalem” povyšovat.

VENGLOŠ TEAM bez svého kapitána na hřišti, ovšem s ligovou posilou Kubou Horou v sestavě, začal rozpačitě. Po chybách v defenzivě prohrával 2:0 a 3:1. Postupem času se však rozehrál k velmi dobrému výkonu a ještě do poločasové přestávky skóre otočil ve svůj prospěch. V úvodu druhého poločasu po exhibičních akcích odskočil dokonce na rozdíl čtyř branek, ovšem JOSKA TEAM se vzchopil a třemi góly v řadě duel zdramatizoval. Nicméně VENGLOŠ TEAM nakonec zvítězil 8:6 a třetí výhrou v řadě se po dlouhých letech v celkovém skóre dostal do vedení. Parta skvělých kamarádů po utkání poseděla u výborného pivka, pochutnala si na jedinečném guláši a za doprovodu “Božkovské zelené” probrala všechna aktuální témata, včetně vzpomínek na jankovskou fotbalovou minulost. Děkujeme všem za účast a těšíme se na jubilejní dvacátý ročník, který se příští rok uskuteční na jankovské umělce.

JOSKA TEAM versus VENGLOŠ TEAM 6:8 (3:4)

Branky: Klimeš Jarda 2x, Moudrý Josef 2x, Klimeš Jakub, Smékal Tomáš – Hanzlík Aleš 3x, Hájek Pavel, Hora Jakub, Maxa Petr, Stejskal Petr

Rozhodčí: Jílek Jan st., Maxa Václav st.

JOSKA TEAM: Lébl Martin – Jílek Jan ml., Jílek Petr, Klimeš Jakub, Klimeš Jaroslav, Kovařík Martin, Moudrý Josef, Novák Josef, Pojer Miloš, Smékal Tomáš

VENGLOŠ TEAM: Maxa Petr – Bürger Vojtěch, Hanzlík Aleš, Hájek Pavel, Honner Jan, Hora Jakub, Interholc Petr, Lošek František, Maršán David, Stejskal Patrik, Stejskal Petr